טונוס הינה החברה המובילה בארץ לאספקת טונרים וראשי דיו, למדפסות. לטונוס הסל הרחב ביותר של טונרים מקוריים ותואמים עבור כל סוגי המדפסות למשווקים קמעונאיים, לנותני שירותי הדפסה, לקוחות עסקיים, לארגונים ולמוסדות.

שירותי החברה ידועים באיכותם הבלתי מתפשרת ובמהירות תגובה שאין לה מתחרים. מוטו החברה "הזמן היום קבל מחר" מאפשר לקבל כל הזמנה תוך 24 שעות, לשם כך הקימה טונוס את מוקד שירות הלקוחות הגדול בענף עם 25 עובדים המקושרים למערכות ה-CRM באוטומציה מלאה.

לקוחות החברה הינם מבין הארגונים הגדולים והמובילים במשק הישראלי.

זמינות מקסימאלית


בטונוס עושים מאמצי ייעול בלתי פוסקים על מנת לספק את מוצרי החברה באופן היעיל ביותר לשביעות רצון הלקוחות. אספקת הטונרים וראשי הדיו מתאפשרת בזמינות מקסימאלית אודות למערכות מחשוב ייחודיות שפותחו בהתאמה אישית לצורכי החברה. מערכת ההזמנות והמעקב מבוצעים באוטומציה מלאה תוך עדכון הנתונים בכל שרשרת האספקה מה שמאפשר שירות ברמה גבוהה ביותר.

 

מלאי זמין הגדול בארץ


מחסני החברה מתפרסים על פני 500 מ' ועוד מאות קובים במרלו"ג (מרכז לוגיסטי) של חברת "טבת" בהם מאוחסן תמידית מלאי זמין הגדול בארץ של טונרים וראשי דיו עם יכולת אספקה תוך 24 שעות עבור כל סוג טונר לכל סוגי מדפסת ובכל רחבי הארץ. בטונוס מוקד תפעולי מתקדם לאיתור חוסרים, הנפקת הזמנות והפעלת שליחויות כשמלאי המוצרים בחברה מתחדש תמידית עבור כל סוגי המדפסות לרבות: Lexmark, Brother, Canon, Samsung, OKI, Panasonic, Xerox, HP, Microsoft, Epson, Kyocra ועוד

טונוס הינה נציגתה הבלעדית של החברות הבינלאומיות Orink וSincopy והספקית העיקרית של Microjet.

מחשוב מתקדם


כל השליחויות מבוצעות ע"י מערכות ממוחשבות מתקדמות באוטומציה מלאה המסונכרנת עם מערכות המלאי כשלקוחות החברה מוזמנים לבחור את חברת השליחות המועדפת עליהם מתוך 5 חברות העומדות לרשותם.


ניסיון


לטונוס כ-20 שנות ניסיון, החברה הוקמה ע"י יואל נרסון ואילן מדן להם ניסיון רב בתחום אספקת הטונרים וראשי הדיו ובתחום בניית מערכות מידע מתקדמות. במשך שנים עובדים עם מאות לקוחות הגדולים במשק הישראלי ומכל רחבי הארץ.


הזמן היום קבל מחר במחירים המשתלמים ביותר


לקוחות החברה המבצעים הזמנה בימים א'-ה' בין 8:30-17:00 יקבלו את הזמנתם למחרת היום.
בטונוס המחירים המשתלמים ביותר למשווקים קמעונאיים, לנותני שירותי הדפסה, לקוחות עסקיים, לארגונים ולמוסדות. התקשרו עכשיו למוקד השירות הטלפוני 1-800-226-338 והצעת המחיר בדרך אליכם.

מעוניינים להזמין בפעם הראשונה? 

מלאו פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם 

בצעתם הזמנה? המשלוח כבר בדרך אליכם

מרכז ההזמנות

(*)

(*)