טונוס הוקמה בשנת 1996 ע"י יואל נרסון ואילן מדן, מנכ"לים משותפים, אשר הכירו בשנות העשרים לחייהם והקימו יחד חברה המבוססת על מס"ד נתונים וקשרי לקוחות לאחר שפיתחו אפליקציה למיזוג דאטה.


בהמשך שילבו את מקצוענותם התפעולית והטכנולוגית יחד עם ניסיונם בתחום הציוד המתכלה למכונות צילום והקימו את טונוס שהחלה את דרכה כספקית ציוד למדפסות אשר תוך 3 שנים הכפילה את תפוקתה.

מאז ועד היום החברה עוסקת תמידית בשיפור והתייעלות תוך תכנון ופיתוח מערכות לשקלול נתונים ובפיתוח מערכות מידע ורותמים את יכולתם הטכנולוגית לטובת ניהול מלאי החברה ומתן שירות ללקוחותיה. טונוס גאים להיות החברה היחידה בארץ עם ליין המוצרים הנרחב ביותר בארץ בתחום.

 

יואל נרסון – מנכ"ל משותף


מנהל השיווק והמחשוב. עוד בהיותו סטודנט עבד בחברת מסחר בחומרים למכונות צילום שם הקים מחלקת דיו. עם סיום לימודיו פיתח אפליקציות CRM לניהול מלאי וקשרי לקוחות והבין שהשילוב בין הצד המסחרי לצד הטכנולוגי הוא שמביא לייעול משמעותי בתהליך המסחר על כל שלביו והוא זה שמאפשר מתן שירות ללא תחרות.

זו הסיבה שטונוס אשר התחילה כחברה הפועלת במשרד קטן בת"א הכפילה תוך 3 שנים את נפחה ותפוקתה ותוך 7 שנים הגיעה למימדי החברה הגדולה בארץ בתחום אספקת הדיו והטונרים. יואל בעל תואר ראשון במנהל עסקים והיסטוריה כללית בוגר מגמת שיווק ומערכות מידע יליד 1967 ואב ל-3 ילדים.

מוטו בחיים "לקבוע מטרות זה הצעד הראשון בהפיכת הבלתי אפשרי לאפשרי".

 

אילן מדן - מנכ"ל משותף


מנהל מערך הרכש, התפעול והלוגיסטיקה. בצעירותו למד ועסק בצילום אומנותי. בתקופת לימודיו הכיר את יואל נרסון ועבד איתו יחד בחברת מסחר בחומרים למכונות צילום. עבודתם המשותפת של יואל ואילן התגלתה כשילוב מנצח בין יכולותיו הטכניות של יואל עם יכולות יוצאות הדופן של אילן לחשיבה מחוץ לקופסא ופתרון בעיות לוגיסטיות. לאחר מכן הקים עם יואל את טונוס והביא לחברה את שאפתנותו הבלתי פוסקת להתייעלות ולשיפור אשר יצרו בארגון מערכי ניטור בקרת איכות, ויכולות אחסון ואספקה בעלי יתרונות משמעותיים שאין בחברות אחרות.

כיום מנהל את אחד המערכים הלוגיסטיים המורכבים עבור חברה ששמה לה לדגל להיות מובילה קו מוצרים מעמיק בשוק הדיו והטונרים למדפסות. אילן יליד 1970 ואב ל-2 ילדים. 

מוטו בחיים – "המסע האמיתי של גילוי מורכב מראיה עם עיניים חדשות".

 

 

 

מרכז ההזמנות

(*)

(*)